פרסום על שילוט

שילוט חוצות תופס נפח של כ- 5% מעוגת הפרסום בארץ. שילוט חוצות נחשב לאמצעי מדיה ותיק ומקובל אשר מביא לחשיפה רחבה ומאפשר למפרסמים לבחור מתוך מגוון אפשרויות שילוט ומדיות. מפרסמים נוהגים ללוות קמפיינים בפרסום חוצות אשר מגיע גם לקהלי יעד שאינם נחשפים לאמצעי מדיה אחרים כמו טלוויזיה, רדיו, עיתונות ואינטרנט. אמצעי השילוט הפופולריים הם בילבורדים, שילוט על אוטובוסים ושאר אמצעי התחבורה הציבורית (מונית, רכבת), שילוט רחוב- תחנות אוטובוס, תחנות רכבת ומכווני תנועה, שילוט ענק על קירות, פרסום במסכי טלוויזיה גדולים (CTV ועוד) ושילוט INDOOR ברשתות שיווק וחנויות (לדוגמה רשתות הפארם).

פורמטים:

איזורי תפוצה:

יתרונות הפרסום:

שילוט חוצות מאפשר למפרסם להעביר מסר שיווקי באופן יעיל ותוך חשיפה רחבה לקהל יעד מגוון. שילוט פנימי (Indoor) מאפשר למפרסמים להגיע לקהל יעד ממוקד קרוב לנקודת המכירה וסמוך למועד ההחלטה של הצרכן לגבי רכישת מוצר זה או אחר וכך להשפיע עליו. שילוט מאפשר לחשוף מוצרים, שירותים, לצאת במבצעי קידום מכירות ארציים או מקומיים ולחזק מותג. השילוט מאפשר להעביר מסר שיווקי או להעביר מידע. אמצעי השילוט נמצאים במקומות אסטרטגיים כמו צירי תנועה מרכזיים בעוד שילוט בתחבורה הציבורית מגיע לקהל שבוי הנחשף לשילוט בתחנות האוטובוס או הרכבת, שילוט בתוך האוטובוס וחשיפה לנהגים והולכי רגל הנחשפים למדיה בתנועה.

ניהול קמפיינים:

לאחר הגדרת מטרות הקמפיין ובחירת קהל היעד המבוקש בהתאם לפריסה ארצית או מקומית, ניתן לרכוש מדיה ולבחור באמצעי השילוט המגוונים ולשלב ביניהם. לרוב נהוג לצאת בקמפיין לתקופה שבין עשרה ימים ועד חודש. ניתן לבחור בין אמצעי שילוט בתנועה כמו אוטובוסים, רכבת ומוניות לבין אמצעי שילוט סטטיים כמו שילוט ענק על קירות, תחנות אוטובוס, בילבורדים. כמו כן ניתן לרכוש מדיה על מסכי הטלוויזיה הגדולים הניצבים במקומות מרכזיים ובולטים.

פרסום אפקטיבי:

מפרסם יכול לרכוש חבילות פרסום המשלבות בין אמצעי השילוט השונים. חשוב לבחור בחבילה אפקטיבית בה אמצעי השילוט הינם איכותיים ולא בהכרח הכמות היא קובעת אלא מיקום השלטים ומידת החשיפה. לשלט זמן חשיפה קצר לכן חשוב להעביר מסר שיווקי או מכירתי קצר וקליט או לפעול לחיזוק מותג.

שילוט ברכבת ישראל

פרסום ברכבת ישראל על גבי פוסטרים גדולים הפזורים ברחבי התחנות.

לפרטים נוספים

שילוט ברכבת ישראל

פרסום ברכבת ישראל יכול לסייע לתדמית או להגדיל מכירות!

לפרטים נוספים

שילוט חוצות ברמת גן ובני ברק

שילוט חוצות בנתיבים, צמתים ודרכי גישה מהעמוסות בישראל

לפרטים נוספים

שילוט חוצות באלוף שדה

שילוט בצמתים מרכזיות יכול להעלות את התדמית או לחלופין להגדיל את המכירות

לפרטים נוספים

שילוט חוצות בצומת סגולה

שילוט חוצות בפתח תקווה מגיע לקהל רחב ומגוון המגיע למתחם העסקים והחנויות בסגולה

לפרטים נוספים

שילוט חוצות בירושלים

פרסום בצמתים מרכזיות נותן חשיפה מקסימלית למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים

לפרטים נוספים

בילבורד גשר קוקה קולה

שילוט חוצות בגשר קוקה קולה הינו ממוקד ומגיע לקהל העושה דרכו מדי יום לעיסוקיו השונים

לפרטים נוספים

שילוט על אוטובוסים

פרסום על אוטובוסים הינה מדיה בתנועה המציע מגוון אפשרויות פרסום.

לפרטים נוספים

פרסום על גבי בילבורדים

פרסום על שלטי ענק בכל רחבי הארץ, לפרסום בולט שמושך את העין.

לפרטים נוספים

שילוט חוצות בתל אביב

שילוט חוצות ברחבי תל אביב פונה לקהל מוביל ומשפיע

לפרטים נוספים