פרסום מודעת עמוד בגלובס

עיתון גלובס הינו עיתון המופץ חינם בכל רחבי הארץ ועל כן בעל חשיפה גבוה ביותר. בעיתון מדורי חדשות, ספורט, רכילות, בידור, תרבות ועוד המאופיינים לקהל יעד רחב. פרסום מודעת פרסום מודעת עמוד בגלובס תמשוך אליה קוראים רבים ותגדיל את אחוזי התוצאות.

שם המוצר - פרסום מודעת עמוד בגלובס

מודעת עמוד בעיתון גלובס הינה פלטפורמה מצוינת להגיע לקהל איכותי, מלומד ומושכל בנושאים עסקיים בתחום הפיננסי. המודעה מופצת בין הימים א-ה וניתן לפרסום על פי שיקולו של הלקוח. המודעה מתפרסת על עמוד שלם של העיתון וישנם מגוון אפשרויות של מיקומים ומדורים בהם ניתן לשלב את המודעה, מודעת עמוד בעיתון גלובס מקבלת חשיפה רחבה ובולטת אל מול קהל היעד שלה.

 

קהל היעד:

מודעת עמוד בעיתון גלובס פונה לאנשי ונשות עסקים בגילאי 25- 50 +- כמו כן הפניה היא לחברות ובעלי עסקים, אליטיסטים, סוחרים בבורסה, ולמתענינים בעולם הפיננסי. קוראי העיתון מאופיינים כמלומדים ומשכילים בתחומי הכלכלה והמסחר, בעלי רמה סוציו אקונומית גבוה.

 

היתרונות בפרסום- עמוד בעיתון גלובס:

היתרון הגודל הינו בולטות המודעה, מודעה בגדול עמוד מאוד בולטת לעניין ולכן זוכה לחשיפה גדולה יותר, בנוסף במודעה בגדול עמוד ניתן לשלב הרבה מלל תמונות ואלמנטים חזותיים גדולים על מנת להמחיש את המוצר ולכלול תוכן מודעה עשיר.

עמוד בגלובס הינו מודעה אשר פונה לקל יעד איכותי ונחשבת לפרסום יעיל ואפקטיבי אשר מניב תוצאות בקרב הקוראים.

 

למה כדאי לך?

  • פרסום בולט לקהל יעד ממוקד
  • יכולת שילוב אלמנטים רבים במודעה במודעה
  • מודעה גדולה בעיתון בעל חשיפה ואהדה בקרב אנשים מהעולם הפיננסי

תחומים פופולריים שהופיעו בשנת 2019

אפשרויות פירסום נוספות בפרסום בעיתון גלובס - העיתון הכלכלי במחירים מנצחים!

פרסום חצי עמוד במגזין גלובס
פרסום מודעת דאבל בעיתון גלובס
סטריפ בעיתון גלובס
פרסום רבע עמוד בגלובס

מחיר ממוצע ששולם בשנת 2019

רוצה לקבל הצעה מותאמת אישית?
לשתף את המאמר הזה: